| Ax a întrebat:

Cand te dezvirginezi te doare? Cam cat timp curge sange? funda la cel mai rapid si cel mai bun raspunswinking dar mai astept

Răspuns Câştigător
| BrunetteGirl01 a răspuns:

Pe altii ii doare mai putin, pe altii mai tare...depinde de organism. Si sange nu curge exagerat de mult, poate nici sa nu curga. Cand o faci pentru prima oara e mai bine sa fi relaxata, sa nu te gandesti la nimic altceva si asta te va ajuta mult.

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu va durea tare da veti avea un preludiu de cel putin 30min miscarile lui vor fi lente si pline de dragoste in pozitia misionarului si chiar un 69 inainte pe intuneric va va scapa de timiditate. dupa nu aprindeti tigarea si continuati ssaruturile

| rino90 a răspuns:

1. oricum ai luao simti
2. cand se zice ca doare, se ia sensul ca vai ce doare
3. de preferat, puneti amandoi sa luati un wiscky si un cola si n-o sa mai ai nici o problema. iti garantez
4. de sangerat... mmm... nu e mai mult de cat cateva intepaturi la deget (nu-i asta o grija)
5. adevarata grija e ca o sa fiti amandoi pudici
6. totul o sa fie ok si o sa va simtiti binewinking

| shadow72 a răspuns:

Nu doare tare si nici nu curge mult sange

| covaci101 a răspuns:

Prima seara cu prietenul este unica si iti va ramane mult timp in amintire! Trebuie sa aveti rabdare, sa nu va grabiti, mai ales din partea lui si vei vedea ca nici nu vei simti durerea! Este de dorit, cand se va intampla lucrul acesta, sa fii si tu pregatita 100 % daca se poate, stii tu, cand simti acea dorinta unica! Este bine chiar sa vizionati cateva filme video pe tema asta. Sper ca te-am putut ajuta. Succes!