| Alexandra_Mihaela_1998_h1VO a întrebat:

Când trebuie sa schimbe prezervativ ul? După ce-si da drumul prima data?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa ce termina prima oara

| Miha a răspuns:

Uneori sexul poate dura mai mult, iar barbatul sa ajunga la ejaculare mai greu, in aceste situatii pentru a evita iritatiile sau orice alt gen de rani e de preferat ca prezervativul sa fie schimbat cand lubrifiantul nu se mai simte. Si clar dupa ejaculare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativul este de unica folosinta asa ca raspunsul devine cat se poate de clar, adica imediat dupa ejaculare prezervativul se scoate de pe penis se inoada la partea superioara pentru a se evita scurgerea continutului din ea si se arunca la cos.

| Emilian65 a răspuns:

Dupa prima ejaculare si apoi incepeti al doilea numar cu prezervativ nou.

Răspuns utilizator avertizat