| anonim_4396 a întrebat:

Am și eu o problema, am 16 ani și acum câteva zile am făcut prima data "sex" cu prietena mea.Eram foarte excitat și nu prea a fost cine știe ce, a durat puțin pentru ca a fost fără prezervativ și îmi era cam frica, nu am băgat-o de multe ori dar la un moment dat mi-a murit, e posibil sa îmi fi dat drumul fără sa îmi dau seama? Având în vedere ca îmi era frica și după am fost la baie și m-am masturbat, am simțit ca și cum încă nu îmi dădusem drumul și m-am masturbat pana mi-am dat drumul puternic dar nu a fost asa de gelatinos ca de obicei când ma masturbam a fost puțin mai lichid, oare sa fie asa din cauza ca am fost excitat?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stii ca sexul neprotejat poate sa lase insarcinata o fata/femeie daca ea este in perioada fertila?
Crezi ca prezervativul doare sau musca?
Ori nu va pasa daca ramane ea insarcinata?

| mihai69 a răspuns:

Așa e la început. Mi dai și rateuri.
Pe viitor, să ai mereu la îndemână (minimum) un prezervativ, nici nu știi când ai nevoie!

| Necunoscut112 a răspuns:

De ce nu ai continuat cu ea dupa ce ti s-a sculat?

| GHoST013 a răspuns:

Da, este posibil sa iti dai drumul in ea. Deci ai grija, pe viitor.
Iti recomand sa faca fata un test de sarcina si sa te protejezi nu doar pentru riscul sarcinii ci si pentru riscult unei BTS.

| FurCheNstAin a răspuns:

Mda,mersi de răspuns, excelent.

| FurCheNstAin a răspuns:

Măcar răspunde serios