| iness_2185 a întrebat:

Cand un barbat insurat ejaculeaza intr_o femeie, nu se gandeste la urmari?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala stie cand femeia vrea copii sau nu doar nu ejaculeaza de fraier.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pentru că, ori este inconştient, ori nu există destulă comunicare în respectiva relaţie. Poate partenera i-a spus că ia AC (anticoncepţionale) şi, dorindu-şi un copil, invocă scuza cu,, a fost un accident".
În cazul în care nu este vorba de aşa ceva, amândoi ar trebui să fie foarte bine informaţi înainte să-şi înceapă viaţa sexuală,întrucât aceasta implică multe riscuri şi urmări (unele chiar cumplite). Deşi pare un cuvânt cam pretenţios, cumplit este un cuvânt potrivit având în vedere că datorită lipsei de informare, persoana în cauză poate rămâne însărcinată, iar sarcina, neputând fi depistată la timp din cauza menstruaţiei neregulate, va trebuie să apeleze la cea mai puţin plăcută soluţie, avortul.
Pe lângă asta, începerea vieţii sexuale de la vârste fragede favorizează cancerul de col uterin care, în faza incipentă este asimptomatic. Acesta poate fi depistat doar la controale făcute la timp, de aceea, un control ginecologic trebuie făcut imediat după începerea vieţii sexuale.O altă urmare cumplită poate fi o BTS (boală cu transmitere sexuală). De asemenea, dacă partenerul nu îşi face anumite controale înainte de a-şi începe viaţa sexuală, va exista riscul ca persoana în cauză să fie contaminată cu o BTS, mai ales dacă aleg AC ca metodă contraceptivă, în loc să aleagă prezervativul care este cel mai sigur din toate punctele de vedere.
Într-o relaţie este extrem de importantă comunicarea, iar începerea vieţii sexuale este un subiect delicat, care trebuie tratat cu seriozitate şi maturitate, ca să nu existe situaţii neplăcute.
O zi frumoasă! Baftă!

| answer a răspuns:

Ce vrei? sa-ti mai spun odata ca pentru el esti hartia igienica, ceva ce se foloseste si se arunca? Ce sa se gandeasca la urmari cand tu ii dai carnea de care are atata nevoie? Esti inca una care va face un avort; mi-e sila de astfel de criminali care se scalda in pacate si apoi iau viata unui suflet nevinovat discutand doar: "graga stai linistita, iti dau eu bani de avort!" "bine dragule, ce usor am scapat!" Esti demna de mila! N-am vrut sa te judec, dar nu m-am putut abtine, oricum e ceva de moment, nu-ti face griji! Si oricum, probabil ca parerea mea nu prea te intereseaza!

| liviu42 a răspuns:

Daca este sotia lui. de ce se va gandi la urmari?

| candora a răspuns:

Panarama tu te chemi in acest moment caci tu singura nu te gindesti cind pleci ca curva cu altii si le faci si sex oral, si inca mai intrebi daca te va mai suna. Hahah, nu-mi vine sa cred ce mentalitate au unii, cum oare te-a mai luat cineva de nevasta (rofl)

| Sara2 a răspuns:

Daca are amanta? pai daca e asa este riscant indiferent daca ejaculeaza in ea sau nu

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Nu pentru ca penisul prea cea mai mare parte din sange, si ajunge mai putin la creier si in felul acesta gandeste cu penisul si nu cu creierul.
Se spune ca barbatul nu are destul sange in corp cat sa intretina ambele capuri deodata.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Nu, este prea excitat pentru. asa ceva...

| SociallyDepressed a răspuns:

Dar cand o femeie "o face" cu un barbat insurat, nu se gandeste la urmari?

| TeIubesccc a răspuns:

Intreaba`l si vei afla

| Ea12345 a răspuns:

Dar o femeie care se culca cu un barbat casatorit si distruge o familie, nu se gandeste la urmari?
Apropo, te-a mai sunat sau nu?

| EuOO a răspuns:

Bărbaţii sunt nişte animale indiferent cât spunem noi că îi iubim. Zilnic îi văd cum "vânează" pe fiecare fată mai frumoasă. Concluzie, nu, ei nu se gândesc la urmări. De ce? Pentru că nu ei nasc, pentru că nu ei vor avea o responsabilitate enormă să aibă grijă de un suflet următorii ani de viaţă...

| MrCaracter a răspuns:

Unii chiar nu realizeaza si nu pun pe primul plan familia!
Ideea ar fi sa se simta bine, cand isi dau seama de greseala e prea tarziu!
Sa inchizi pentru cateva sec ochii fiind bucuros ca ai ejaculat cred si eu ca e minunat, dar cand afli ca ai lasat o gravina ai sa regreti alea cateva sec de fericire!

| Biia14 a răspuns:

Chiar deloc!