| anonim_4396 a întrebat:

Cand v-ati pierdut virginitatea, de ce v-ati hotaratsa v-o pierdeti? De ce atunci? De ce acolo? De ce cu el/ea?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Fiindca aveam nevoi sexuale si am simtit ca e momentul. Asa ca am cautat un tip care sa ma atraga si sa stie ce face, am facut sex si fiecare a mers pe drumul lui. Desi el a insistat ceva pentru o relatie, dar nu cred in relatii fondate pe sex, asa ca ne-am urat drum bun si cale batuta. Cred ca pot sa zic ca a fost planuita "pierderea" si asta raspunde si la intrebarile tale: " de ce cu el, de ce atunci" etc.

11 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Da, destinul, intamplarea sau cum vrei sa o numesti a facut sa imi devina coleg de facultate prin anul II, asa ca se poate spune ca am relationat. Dar nu am devenit amici si nici nu ne-am implicat in vreo idila, am fost colegi si atat; ne salutam, vorbeam despre cursuri, ieseam impreuna cu mai multi colegi la o bere. Practic, nu aveam prea multe in comun, asa ca nu s-a pus problema (din partea mea, cel putin) sa incepem o relatie sau mai stiu eu ce. A fost doar sex cu o persoana potrivita, nu am ramas nici cu resentimente, nici cu nostalgie.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pentru ca in grupul de fete in care eram ramasesem ultima virgina. Atunci a fost locul si timpul potrivit. De ce el? pentru ca eram impreuna de 2 ani jumate si jumate din gagicile din liceu salivau cand il vedeau... Sunt ipocrita, nu?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@dumnezeu daca era dupa el mai dura 2 ani...

| emilia21 a răspuns:

Mi-am pierdut-o cand am vrut, si nu sunt obligata sa dau detalii despre viata mea intima, fiecare om are povestea lui!

| hashe86 a răspuns:

@emilia: daca nu doreai sa dai detalii puteai ocoli intrebarea, era cel mai simplu. sexul e inca un subiect tabu pentru multi.
mi am pierdut virginitatea destul de tarziu, cu o persoana de care eram indragostit si care a meritat. nimic planificat, pur si simplu ne am lasat dusi de val.

| alexandra_1780 a răspuns:

Pt mine e putin trist sa povestesc despre asta. mi-am pierdut virginitatea pe la 17 ani.si am fost putin fortata de imprjurari, vorbeam cu un baiat de 6 luni si a trebuit sa se mute in alt oras(cam la 600km distanta).nu neaparat ca nu-mi doream dar vroiam sa fie ceva spontan.nu gandit si planificat din partea lui, oricum dupa ce s-a mutat s-a cuplat cu cea mai buna prietena a mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce poti hotara sa pierzi ceva? daca e constienta treaba inseamna ca ai oferito.nu conteaza, cind, cum, de ce si cu cine.am pus-o am pus-o.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@psiholoaga - te-ai mai vazut cu el? Cum relationati acum?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@zbenguici - da, esti ipocrita, cum ai putut sa lasi saracul baiat sa astepte doi ani jumate? Iti dai seama cat a salivat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum o jumatate de an...eram impreuna de 8 luni...ne iubeam mult si nu regret nimic...de ce acolo...pentru k asa a fost sa fie ...km atat. da' u?hee hee

Răspuns utilizator avertizat