| Pregnant a întrebat:

Intrebare pentru virgini: Vreti sa va pierdeti virginitatea cu un/o alt(a) virgin(a) sau cu un/o expert(a)?

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

E adevarat, cand faceti sex, va trebuie un expert.
Dar cand faceti dragoste, nu mai conteaza ca e virgin sau nu.

!

12 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Nu conteaza. Daca eu o iubesc, si ea ma iubeste, trec peste. Eu intentionez sa ma culc doar cu fetele pe care le iubesc, si pun suflet in relatie, si cu care am o intentie (1%) sa am un copil. Altfel e irelevant.

| Emeraude a răspuns:

Nu mai sunt virgina, dar iti pot spune ca e mult mai bine ca unul dintre parteneri sa aiba putina experienta macar, altel ar putea iesi cam penibil. Eu mi-am pierdut virginitatea cu un "expert" si nu regret, a stiut ce si cum sa faca/sa se comporte, a fost mai usor pentru mine.happy Altfel, daca baiatul este si el virgin, va fi mai greu (implicit dureros) pentru fata, rezulta experienta esuata.

| anonimaa a răspuns:

Pai...ar fi chestia cu: daca ne iubim si bla bla bla merge cum o fi :-J
eu una prefer pe cineva cu experienta ca sa ma "ajute", sa ma ia uros si sa stie cum sa se compoarte, nu ca un animal caruia sa nu'i pese ca ma doare, el sa stie un lucru si bun, si anume ca trebuie sa imi bage penisu'.
bafta

| Bunny a răspuns:

Cu persoana iubita. Experienta se dobandeste in timp.

| bOse a răspuns:

Virgina

| gheorghita a răspuns:

Nu conteaza, sa fie persoana iubita, astai cel mai important laughing oricum nu stii cum e laughing ca nu ai mai facut nicciodata asa ca nu stiu daca faci diferenta asa mare.

| Annye_2425 a răspuns:

Ma gandesc ca daca suntem amandoi incepatori va fi un dezastrulaughing dar nu, nu conteaza daca ne iubim o facemthinking

| bianca a răspuns:

Daca ma iubeste si il iubesc nu prea conteaza asta

ar fi ok daca ar fi si pentru el prima data happy

| Angel977 a răspuns:

Ar fi bine sa fie virgina, dar sa stie totusi cat de cat sa faca sex.

| lavi94 a răspuns:

Ma nu stiu.happy
Intr`un fel e fain sa fie si el virgin ca na... dar e fain si sa nu fie virgin ca stie cum sa te ia si din asteabig grin

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Nu m-am gandit pana acum la asta.
Sincer.
Cred ca cu un virgin as vrea.
Dar acum daca nu am norocu asta si iubesc persoana de langa mine.
Pot accepta si un exepert.

| 2420 a răspuns:

Când ajungi virgin la 29 de ani nu cred că vrea nimeni să mai facă sex cu tine...