| oana_6281 a întrebat:

Cand v-ati pierdut virginitatea, ce v-a determinat sa faceti asta?

9 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Betia. Mereu ea sad

| sebilici a răspuns (pentru ReiVaN):

De acord... straight face

Răspuns utilizator avertizat
| XyYx a răspuns:

Iubirea. Am facut-o din dragoste, am simtit ca trebuie. Niciodata nu m-am luat dupa altele care se laudau ca si-au inceput viata sexuala pe la 14-15 ani ca deh asa era la moda happy

| Dariusuu a răspuns (pentru XyYx):

Bravo esti o persoana speciala.

Rar vezi fete care isi incep viata sexuala la 18 ani.

Tot respectul.

| XyYx a răspuns (pentru Dariusuu):

Multumesc!
Eu mi-am inceput-o la 18 ani jumatate insa din pacate in ziua de azi vezi fete pe la 14 ani carora le este rusine ca mai sunt inca virgine. Pacat ca s-a ajuns asa!

| Dariusuu a răspuns (pentru XyYx):

Stiu, inainte sa raspund ti-am citit un raspuns in care ai scris asta.

Asta e. Chiar e pacat.

Cateodata mi-e scarba de unele fete, fara sa le pot intelege.

Chiar e pacat.

P.S Numai bine iti doresc.

| XyYx a răspuns (pentru Dariusuu):

Multumesc asemenea! happy

| crystynyca960 a răspuns:

Pur si simplu l-am iubit si asta a fost am facut-o.