| anonim_4396 a întrebat:

Cand vedeti pe facebook sau alte site-rui de socializare pe fosta/fostul va piere cheful asa deodata si nu mai sunteti buni de nimic ora sau ziua respectiva? Ce naspa e sa dai din intamplare peste cineva si sa-l vezi in bratele altcuiva straight face.

1 răspuns:
| Grasudincripta a răspuns:

Daca vrei sa scapi de acel sentiment neplacut care este foarte comun, poti sa iesi cu alta fata si in timp cand va apropiati sentimenul neplacut pentru vechea persoana va fi inlocuit cu un sentiment placut din pricina persoanei noi.big grin