| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata, am 18 ani di caut o alta fata care vrea sa faca workout. In special pentru fese si gambe dar evident ca si pentru abdomen si restul'. De una singura chiar e naspa, imi piere cheful de fiecare data, iar prietenele mele nu isi fac timp plus ca le este lenee laughing). Va dau mesaj cu privat cu Facebook meu, daca sunteti interesate. V-as cere si voua baietilor dar nu cred ca e cineva interesat laughing)))

3 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Judet? Oras? Sau vrei sa faci online? happy

| smaly a răspuns:

Ma ocum cu lupte mixte dar si cu Workout putin(: Dacă esti din R.Moldova ps

| anne3798 a răspuns:

Online laughing sunt din bacau totusi :*