| anonim_4396 a întrebat:

Cand zice ca-i pasa si ca te iubeste, dar iti arata contrariul, ce impresia iti da?

Răspuns Câştigător
| SimoFralala a răspuns:

Ca e un fraier, se contrazice singur la fel ca un sfert din populatia masculina si ca trebuie sa-i zici "bye-bye" cat mai repede.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Una care ii pasa de cel cu care e trebuie sa constientizeze ca a avut macar 2 sa nu zic maxim 3 relatii serioase si nu s-a dus la petreceri, nu a fumat si nu a baut. Acum lumea e dusa pe drumul cel rau...

NOname
| NOname a răspuns:

Îmi dă impresia că este o amăgire/minciună sau că iubeşte şi îşi manifestă sentimentele diferit.

| mona a răspuns:

Impresia ca e indiferent/a si ca nu-i pasa sau nu stie sa dovedeasca ceea ce zice

| grab a răspuns:

Inseamna ca e fratele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E vorba de un "el", nu de o "ea".

| g4mma a răspuns:

E fraier.

| IussTinna a răspuns:

Incearca sa para o fata cu inima de piatra, sau cel putin asta si-ai dori sa arate happy vrea sa creeze acea impresie ca ea e "sefa" happy