| Materrazi a întrebat:

Capul penisului meu e crăpat, e normal?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai spart nuci cu el? laughing Sau cum de l ai crapat

| corbulalbrosu a răspuns:

Pielea fina si extrem de sensibila care acopera suprafata glandului penian, in niciun caz nu are voie sa fie crapata, bineinteles in cazul in care penisul NU este circumcis si glandul penisului este protejat in permanenta de pielea preputiului.
Aspectul zbarcit, crapat si culoarea mata a pielii care acopera capul penisului apare atunci cand pielea nu este hidratata si unsa de secretia glandelor din epiteliul preputiului : denumita smegma. In astfel de situatii suprafata glandului trebuie sa fie hidratata si unsa in strat fin cu un unguent cu efect hidratant si emolient. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Goete a răspuns:

Unde dai si unde crapa

| Goete a răspuns:

Si al meu are o crapatura pe unde fac pis

| Jeonghyeo a răspuns:

Da, pe acolo te pisi