| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca la 15 ani inca sa mai am acea piele prinsa sub capul penisului?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde la ce anume te referi atunci cand folosesti expresia de ''acea piele prinsa sub capul penisului?'' Daca te referi la FREN, adica la ''ata''/''frau'' in termeni ai exprimarii populare, atunci raspunsul corect este DA, adica este cat se poate de normal sa existe respectiva piele/tegument. In schimb daca NU te referi la fren, ci altceva, la o alta formatiune de natura tegumentara, atunci raspunsul ar putea fi NU, insa in aceasta privinta se poate exprima doar medicul urolog. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Perfect normal.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate fi normal daca nu ai incercat in fiecare zi sa il decalotezi si sa te masturbezi.

| Pecare a răspuns:

Da, dar daca vrei sa scapi de ea, masturbarea este solutia optima