| Remusel a întrebat:

Cara pozitie de sex e mai buna, >seducatoare:?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Nu Cred ca este o pozitie mai speciala decit celelalte Fiecare cu pozitia lui preferata!laughing dar mai pasionala si seducatoare creed ca este totusi cea a misionaruluilaughing

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Capra sau in picioare ambii parteneri si femeia lipita de-un perete cu picioarele stranse.

| Zeref a răspuns:

Vaca la Taur! Works all the time!

| Paduraru a răspuns:

Incepi cu Misionarul. Dupaia treci la caprita(ca si capra numa in genunchi) si dupa aia incerci copacelu(adica stai in picioare si o tii in brate ), toate astea cam 5 minute fiecare. Dupaia, daca nu esti "gata", adopti din nou pozitia Misionarul.
Dar inainte de toate satisfa-o pe ea (limba sau degetesmug), asa o sa se simta extraordinar si o sa vrea sa mai faca dragoste din nou.

| Remusel explică (pentru Paduraru):

Ahah e buna propunerea talaughing

| Paduraru a răspuns (pentru Remusel):

Ehe.laughing

| IoanameYoYo a răspuns:

Misionarul mi se pare cea mai tare

| SeXoLoGuLTPU a răspuns:

Acum depinde 14-15 ani e buna MISIONARUL
Daca ai 15-17 e buna 69(cea cu cracii in sus. scuze de expresie)
Daca ai 18+ care vrei tu tote sunt bune