| ghineanamaria a întrebat:

Care a fos cea mai dramatica poveste de dragoste pe care ati citit-o sau ati vazut-o pe you tube? Ati plans la ea?

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Povestea de amor a utilizatorului Doruhee hee rolling on the floor laughing

| carminaburana43 a răspuns:

Nu pe youtube dar poate si acolo, mai trista ca povestea lui Romeo si Julieta nu exista pentru mine.Am avut 15 ani ciond am vazut prima oara si zau am plins o jumate de ora dupa film.

| denysame a răspuns:

Da:(( daca te uiti la acest vidoclip, o sa incepi sa plangi. e destul de fain vidioclipul dar trist!
http://www.youtube.com/watch?v=XrfaBeuJjcw

| Loryoficial a răspuns:

Uite aici! l-am facut chiar eu! http://www.youtube.com/watch?v=BhtXFHblNtw

| RoCkKiD a răspuns:

Sunt o multime de filme de dragoste care descriu povesti... epice
-Casablanca
-dirty dancing
-doctor zhivago
-Love story
-before sunrise/sunset
-The Piano
-notebook

Si ma opresc aici pentru ca sunt prea multehappy

Răspuns utilizator avertizat