| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai reusita relatie avuta pana in prezent? A-ti fost dezamagiti in dragoste? Daca da, de ce? Cum vedeti viitorul acum?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, cea mai reusita relatie este cea care m-a facut cea mai fericita dar si cea mai trista, am fost cu un baiat un an si pana la urma ne-am despartit, am mai avut relatii dar cea mai frumoasa si reusita relatie a fost cu acest baiat pe care l-am iubit enorm si il iubesc si acum...am fost dezamagita in dragoste din cauza lui ca m-a facut sa sufar ff mult dar pana la urma am trecut peste faptele lui, am iertat si am luat-o de la inceput si acum in prezent sunt cu el, ne-am impacat chiar de Craciun, sper sa ne intelegem cat mai bine, viitorul il vad langa el, sper sa fie asa cum imi doresc!

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Actuala relatie, care are 5 ani si jumatate, dintre care 3 ani si ceva de casnicie.
Da, am fost dezamagita in dragoste, dar din vina mea, fiindca am iubit un om extraordinar dar cu care nu puteam avea nici o relatie de acest gen.
Acum sunt implicata intr-o relatie pe care o simt durand pana la moarte.

| Arthur a răspuns:

Cea mai reusita relatie de pana acum o am cu parintii.
Marea dragoste inca o astept, cand eram mai mica am fost '' indragostita'' de un cantaret dintr-o formatie internationala ( Nu ii spun numele, poate rasfoieste pe aici )hee hee
Acum ma rezum la animalutele mele preferate.batting eyelashes
La Multi Ani!

Răspuns utilizator avertizat
| Doa'Do a răspuns:

Sincer, nu am avut nici o relatie (fata+baiat) si in viitor, ma vad singura.Cine m-ar lua pe mine?

| latexcap93 a răspuns:

Viitorul este ca un borcan. Atunci cand ai 2 cai, celui alb ii tai coada sa'l deosebesti de cel negru. Numai de tine tine cum storci portocalele pentru ca oaia se tunde si cu clantza. La multi ani si ce iti daci cu mana ta e facut de mana.

| s3nz0r a răspuns:

Am stat cu o fata doar pe mess sad mi s-a parut ca ma mintit (foarte mult) m-am despartit de ea dar acum as vreao in apoi pentru ca viata mi se pare mai singura fara ea :-s parca este mai bine sa ai pe cineva alaturi de tine decat sa fii singut sau singura happy

| chris_7812 a răspuns:

Pai di ince sens mai reusita? Poti iubi cu adevarat intr/o relatie de o luna si nu o poti face asa intens intr-o relatie de ani. E relativ.Dezamagiti, refuzati, sigur ca am fost, cred ca fiecare.Cine stie poate si noi am dezamagit pe altii.Eu cred ca e chestiune si de maturitate pe toate planurile>afectiv, social, etc.Pana nu ai aceasta maturitate, ca barbat cel putin e f. greu sa te implici intr-o relatie de viitor, si implicit poate ca dezamagirile au fost si bune, ca nu era timpul potrivit.

| chris_7812 a răspuns:

Si cea mai reusita dragoste trebuie sa fie partenerul de viata, mi se pare normal sa te opresti la persoana cu care simti ca ai cele mai multe lucruri in comun.viitorul.speranta moare ultima, nu se stie, poate dupa colt sta omul vietii noastre.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Monik sa fii fericita si iubita.Ma bucur mult pentru tinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai reusita relaie este cea pe care o traiesc in prezent.Am fost si dezamagita in dragoste, la modul in care mereu eram inselata.Motiul e lesne de inteles.Viitorul il vad cu mult optimism, il vad increzatoare.