| RamcolL a întrebat:

Cum vedeti viitorul EU?

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

N-am timp sa-l vad.Prea sint prins in virtejul prezentului.

| fulgerul a răspuns:

Zero viitor! Cine vrea UE largita? Tarile care si acum pe timp de criza merg pe supraproductie! De ce nu reduc motoarele? Pt.ca daca o fac, popoarele lor vor trebuii sa coboare din standardul de viata si nu le place ideea. Politica MACRO, la nivel european este dubioasa.Noi cat am fi de saraci, suntem multi, deci suntem o piata de desfacere pentru. supraproductia lor.Priveste Grecia, tara civilizatiei europene! Ce sa ales de ea? Sunt multe de spus! Eu oricum ma declar anti euro!

| DakotaRoyse a răspuns:

Cu o facultate aleasă fără regrete şi terminată cum trebuie.

| VadTot a răspuns:

Pai daca nu vor trece inapoi fiecare tara la moneda ei nationala ...se va prabusii defintiv! Dar sunt sigur ca in 2013 vor renunta la moneda Euro! greseala secollului!

| 4b a răspuns:

In ceata...

| RamcolL explică:

Fac referire la European Union.