| DeeDee_4511 a întrebat:

Care a fost cel mai frumos moment petrecut cu persoana iubita? Cea mai frumoasa poveste primeste funda big grin.

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pot spune ca fiecare moment petrecut alaturi de prietenul meu, absolut toate momentele au fost speciale si frumoase, primul sarut, prima noapte de dragoste, primul te iubesc din partea lui, apoi de Pasti, de Craciun, de revelion a fost foarte frumos pentru.ca a fost langa mine si ne-am simtit extraordinar, il iubesc mai presus de orice si nu pot spune ca un anume moment a fost cel mai frumos, pentru.ca el este special pentru. mine si de fiecare data cand ma saruta si ma strange in brate, simt ca vibrez si niciodata parca nu as vrea sa se termine clipele frumoase alaturi de el.Am fost in multe locuri cu el unde m-am simtit foarte bine si au fost momente super, si pentru. mine un moment frumos este si atunci cand seara stam imbratisati si ne uitam la tv, apoi ne uitam in ochi unul la altul si ne spunem un sincer te iubesc si apoi nu ne mai dam drumul din brate si cand ma suna si ii aud vocea parca am niste emotii grozave desi avem 2 ani de cand suntem impreuna, deja suntem obisnuiti unul cu altul si am trecut prin multe impreuna.Si momente frumoase au fost si cand imi facea pe plac si imi pregatea cu drag ceva si multe, multe.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Momentele cand nu e langa mine sunt cele mai frumoase pentru ca mintea mea amplifica inzecit amintirile si le face sa se deruleze ca un film, pe care indiferent de cate ori l-ai vedea nu te plictisesti

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Prima zi cand am stat impreuna... day dreaming Daca ar fi sa povestesc momentul mi-ar lua probabil vreo ora, dar scurtezhee hee. A fost in noaptea de 1 mai, cand am dormit cu un baiat, care vroia sa fie mult cu mine. Eu il placeam enorm, dar imi era frica sa incerc ceva cu el, deoarece el pare grenul indiferent, tupeist, arata bine, si nu intelegeam de ce il interesez eu. Mi-a adresat niste cuvinte minunate, au fost reactii care au vorbit de la sine, a fost suuper romantic totul. Nu am putut dormi toata noapteabig grin Am tot povestit, inima imi batea non-stop...de neuitat

| Adyna_2391 a răspuns:

Buna.la mine cel mai frumos moment a fost cand am implinit 6 luni de cand eram impreuna si iubitul si eram in Italia la mare, a venit pe neasteptate cu un buchet de 39 de trandafiri rosii...in momentul de fata nu mai sunt cu persoana respectiva dar amintirea asta o sa ramana mereu in mintea meahappy

| Numelenuapareinbazadedate a răspuns:

Cand am dansat in parc, in ploaie, sub umbrela.

| Deeaa a răspuns:

Se implinea 6 luni de cand eram impreuna iar el era in Spania.De Craciun m-am dus la cumparaturi iar cand am ajuns acasa el imi daruise un buchet de trandafirii rosii. Iar de REVELION l-am petrecut alaturi de prietenii nostri.Cand au ponit artificile el mm-a sarutat. A doua zi am zis ca era doar un vis dar era realitate.SUPERB:*