| paulsar28 a întrebat:

Care a fost cel mai penibil moment cand vi s-a intamplat ceva care v-a facut de ras cand ati stat cu iubitul/iubita? Funda 2fun

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna;*
S'a intamplat de mult.Tin minte ca atnci cand aveam vr 13 14 ani stateam cu iubitul meu pe banca.
Acolo mai era si un barbat cu un copil
Eu stateam pe el.ne sarutam.si el avea mana pe piciorul meu ma muscalaughing si euu spuneam lasa'maa etc.da doar in gluma

La care omul acela a venitla iubitul meu l-a luat de urechi si i-a spus sa nu ma mai agreseze ca o sa cheme politialaughing
La facut ca*kacioslaughing si i-a spus ca daca i-a venit de treaba sa o faca cu maicasa nu cu fete nevinovatelaughing

Am sa tin mintee toata viata faza aialaughing0

te pup;*

3 răspunsuri:
| zizibela a răspuns:

Eram in masina, si faceam si noi ce faceam acolo laughing si vine un paznic peste noi laughing ne-a cerut actelelaughing ne-a injurat un pic!laughing

| blamefire a răspuns:

Am iesit cu iubitul,si eram intr-un moment mai intim,si eram intr-o masina a unui prieten de al meu,eram aproape sa facem sex,cand a fost oprita masina de un politist la stop, si masina desi se orpise, se misca din cauza ca noi ne-o trageam...rolling on the floor

| paulsar28 explică:

Am un coleg si cand a iesit inoras cuea(la cofetarie) a mancat prea mult si a vomitat in farfurie! Oamenii cand au vazut auelibert tot magazinul si iubita colegului meus-a despartit de el ca-i scarbos si pork.