| Andra_7621 a întrebat:

Care e cel mai penibil moment care ti s-a intamplat?:d

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Cand faceam incalzirea la sport o pasare sa *** pe capu` meu...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum cateva minute aflu de la prietena mea ca nu mai are chef sa vorbeasca si i-am spus pai asa nu se poate inainte ziceai ca o sa iti treaca si ca va fi totul bine dar nimic ce viata de rahat chiar merit eu asa ceva? Nu mai stiu ce sa zic chiar am ghinion.

| Sperman a răspuns:

Ala micu m-a lasat la momentu cu pricina! laughing

| Sabìŋaaa a răspuns:

Hei, salut :*! Pai veneam de la o prietena de acasa si eram happy tarelove struck. Incepusem sa topai pe strada, sa cant.alea alea. Eram in lumea mealaughing. Cand observasem o masina dar nu i-am dat importanta. Continuam. Pana cand am vazut ca in acea masina era baiatul de la liceu pe care il placeam, cu inca 3 prieteni de a luirolling on the floor. M-am rusinat si am mers mai departe jenata. laughing

| Ella_3732 a răspuns:

Buna andra...pai cred ca cel mai penibil lucru din viata mea a fost cand...m-a sarutat un tip si prietenul meu era de fata