| elena13_5876 a întrebat:

Care a fost, din cate ati auzit voi, cea mai mica varsta la care si-a inceput cineva viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| CosmiN7 a răspuns:

Eu am auzit de o fetita de 4-5 ani cu un baiat de 5-6 ani ...la mine in orashee hee

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Am înțeles că cea mai tânără mamă avea cca 9-10 ani, o nenorocită din Peru.
Dacă din asta mai scazi 9 luni și ceva cam afli.

| lolly a răspuns:

11ani, dar nu trebuie sa te iei dupa ele.au facut o greseala imensa.

| Ixchel a răspuns:

4 sau 5 ani happy in alt stat...

| pinkystyleツ a răspuns:

11 sau 12...

| Nanutzu a răspuns:

13 ani. funda?happy

| Puffy1721 a răspuns:

La baieti apare sperma intre 13-15 ani...la fete menstruatia la 11-13 ani...deci fara celule reproducatoare nu se poate face nimictongue

| Șosețică a răspuns:

7 ani... era la stiri unu' care era tata la 7 ani...

| dαɴЗ a răspuns:

O prietena din sch, 7 ani.

| CeQe a răspuns:

@Sunshine este imposibil ca la 7 ani sa fie tata pentru ca corpul nu creeaza sperma, deci. Poate ai auzit tu aiurea la stiri.

| butterfly_4698 a răspuns:

De ce. vrei sa stii daca esti prima?