| Dianna_8523 a întrebat:

Care a fost filmul de dragoste care chiar v-a minunat si va impresionat profund?

54 răspunsuri:
| mary a răspuns:

"close to you" un film super. plang de fiecare data cand ma uit la el.crying ti-l recomand:*

| iepurica_7902 a răspuns:

Titanic, A walk to remember, Love story, Laguna albastra, O iubire de neuitat, Down to you, Romeo si Julieta.

| usernamemada a răspuns:

Cu siguranta "Down to you", este unul dintre cele mai extraordinare filme romantice, pentru ca nu prezinta o imagine idealistica a unei relatii, ci o ia asa cum este ea cu buna si rele.

| katyy_5873 a răspuns:

Titanic, the guardian.sunt multe, dar nu-mi vin in minte altelehappy

| denisa20 a răspuns:

The perfect man:X

| dani9354 a răspuns:

O viata aproape perfecta...este bestial eu ca barbat mi-a venit sa plang, este fascinanta povestea tragica a celor 2 personaje...

| deea_1980 a răspuns:

Orasul fantomelor, foarte frumoslove struck

| coosmin24 a răspuns:

Romeo si julieta 2

| toffy a răspuns:

Pai Fly Boys m-a impresionat profund si Twilight ma ametit mi-a placut ata de tare incat nu mi-am putut reveni love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleea Miracolelor, Fata din vecini, Titanic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remember mehappyam fost de curand la el si e superhappymerita vazut, joaca Robert Pattinson in elwinkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

If only

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The gost(Fantoma) cu Demi Moore si Patrick Swayze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info filme online subtitrate in romana www.filmeeonline.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Notebook este un film superb.Il recomand cu caldura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"the family man" prea frumos pentru vremurile astea

Răspuns utilizator avertizat
| RosszeJolie a răspuns:

Titanicul sad

| vladutzzz199 a răspuns:

Titanic, IF only

| ALina_1717 a răspuns:

A walk to remember... un film foarte emotional

| yoana001 a răspuns:

Titanic rolling on the floor

| vya003 a răspuns:

Kuch kuch hota hai :X

| Bogdan23 a răspuns:

The Rebound