| BlitzLikeXd a întrebat:

Care ai fii iubit/iubita perfecta pentru voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea care ma respecta, ma intelege si la bine si la rau, dar asa si eu pentru ea

12 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Sa imi demonstreze tot ce imi spune...

| Danysan a răspuns:

O fata care sa ma iubeasca, sa fie alaturi de mine la bine si la greu si sa nu ma bata la cap -astea ma scot din sarite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu este perfect. Mai putini cei care spun ca ne iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| gingergirl1 a răspuns:

Cine?! Tembelu'meuu :3 big grin love struck

| Ichnat a răspuns:

Sa fie mereu cu gura pe mine, sa ma spioneze, sa fie geloasa, rautaciosa happy

| DoriKat a răspuns:

Pentru mine iubitul perfect: care sa para nepasator dar sa fie atent pana la ultimul detaliu. ceva de genul. care sa nu para gelos, dar sa fie foarte gelosbig grin

| Ichnat a răspuns (pentru DoriKat):

Ma intreb in cat timp gasesti persoana potrivita? tongue

| BlitzLikeXd explică:

Bravo voua happy

| MetalHead04 a răspuns:

Sa-mi spuna ca ma iubeste ..si sa fie sincer..atat.:3

| justmebi a răspuns:

Iubita perfecta pentru mine ar fi bruneta cu ochii albastri. sa ma iubeasca, sa ma respecte, sa pot avea incredere in ea, sa fie langa mine cand am nevoie si cel mai important din punctul meu de vedere e sa fie sincera big grin

Răspuns utilizator avertizat