| anonim_4396 a întrebat:

Baieti cum vedeti voi iubita perfecta?

Răspuns Câştigător
| alexxandru a răspuns:

Sa fie cum vrea ia! Nu cicalitoare, draguta in felul ei de a fi! Si cam atat! Nu vreau sa insinuez nimic, dar si eu sunt un tip k el si ziua mea este pe 11 big grin! si nu stiu daca mi-as dori ceva de la iubita! mai ales daca e noua big grin! nu stiu, o foarta mica atentie, depinde de persoana! multa bafta scumpo! :*

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Asa: http://www.trilulilu.ro/floro77/fbb4221264d071
Sincera, draguta si la locul ei. Fara figuri. Buna gospodina.

cami
| cami a răspuns:

Uite, cred ca asa si-o doreste fiecare:
Doamna in Societare, Gospodina in Bucatarie si Curva in Pat... elemente esentiale. bune de tinut mintehee hee

| Encore a răspuns:

Ma cu un cap mai mica decat mine, simpatica, puntin vorbareata, slaba, hmmm sanii nu prea ma intereseaza si sa nu fie proasta

| selef a răspuns:

Nud.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa taca 25 de ore din 24.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doua maini, doua picioare, sincera si haioasa in acelasi timp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista iubita perfecta dar poate fi intalegere in relatie si atunci sigur o gasesti perfecta.