| Barajag a întrebat:

Care ar fi cel mai inedit loc in care ati vrea sa faceti "Love" in noaptea de Revelion?big grin

Răspuns Câştigător
| lostcontrol12 a răspuns:

Mmm...intr-o cabana izolata din munte, langa un semineu, pe o blanita pufoasa.cu sampanie langa noi...:X

32 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In biroul oval laughing

| Flav a răspuns:

Cu tine, oriunde, in orice moment. Chiar si pe statuia libertatii.

lolita
| lolita a răspuns:

Intr-o catredala, doar noi doi sub privirile sfintilor. laughing

| valy a răspuns:

Cred ca e cel mai important sa te simti bine...nu loculwinking

| Sara a răspuns:

In spatele scenei unde se desfasoara spectacolul din noaptea de revelion! ee?smug imi dai funda?laughing

| Pho3nix a răspuns:

Pe o trecere de pietoni thinking

| simoSTAR a răspuns:

Mmm...as vrea sa fiu la munte, sa fiu indragostita pana peste cap, sa ma simt iubita...si sa facem dragoste langa bradul impodobit :X

Stefan
| Stefan a răspuns:

As vrea la cabana;; plapiumioara''.

| JustMeFlory a răspuns:

In zapadaaaabig grin
Desi nu prea cred ca m rezista asa mult tinand cont ca e frighee hee

| albastrel a răspuns:

Ee in mare :->:X... dar cred ca se va intampla in dormitor sad sau in baie :d daca atat putem. atat facem crying

| daii a răspuns:

Pe Vf. Omu in zapadalove struckhappy

by daiiwinking

| hândel a răspuns:

In direct, pe toate posturile de televiziune.batting eyelashes

| pisoias29 a răspuns:

Pe bloc in zapada...sau intr-o padure...:X

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

! in varful muntelui in zapada...sub lumina stelelorbig grin. apoi in cabana.la o baie fierbinte, o comedie si o ciocolata calda.:X.

| daniDeeDee a răspuns:

Sub brad.

| ViVi a răspuns:

In zapada in mijlocul orasului dupa ora 12 noaptea sa dam drumu artificiilor directlaughing
rolling on the floor glm

| nutzu' a răspuns:

In clasa in timpul orelor de curs, cu directorul de fata...

| Macho a răspuns:

Nu cred ca are prea multa importanta, important e sa faci, sa incepi in forta noul an.

| Macho a răspuns:

Eu anul trecut de Revelion am facut Love la cabana Tzovarnitzel, din Sambelesti de Deal. E un fel de pensiune, foarte frumos. :X

| NoName0011 a răspuns:

Buna intrebare, intr-o pestera ursulikohappy, intr-o pesteralaughing

| stefytm a răspuns:

Intr-o camera unde se tine tort, prajituri cu crema ceva ca sa avem ce imprastiabig grin

| hominid dreak a răspuns:

In zapada!

| oana23madrid a răspuns:

La o cabana in fata semineului...

| Neghinitza_8409 a răspuns:

Sub pat! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In marebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub pomul de craciun din centrul orasului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus, pe arcul de triumf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o cabana, cu semineu, un bradut mic frumos impodobit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe malul marii la Vama Veche si specific sa fie si furtuna pe mare