| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti de Revelion?happy

Răspuns Câştigător
| Cretzule a răspuns:

Party pana dimineata!

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De Revelion voi merge sa vad spectacolul de artificii si mai tarziu ce am facut si anul trecut. Ne strangem acasa undeva si ne distram pana a doua zi. Anul trecut am ajuns acasa la ora 11 dimineata tongue

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Volens nolens, trecem in Noul An! Cu ce si cu cine avem fiecare! Sanatosi si voiosi sa fim!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cum sunt si un visator incurabil., daca ar exista tehnologia necesara, mi-ar place enorm sa pot zbura ultraspeed, si sa-i /sa le/pot vizita scurtissim, inopinat!, pe cateva & cativa din aceasta mare familie, si ciocni si bea un minimini paharut de sampanie cu fiecare! si intre ei, rontait cate un mini sandvich, ca sa pot face fata, totusi, nu?! Cred ca m-as intoarce foarte imbogatit sufleteste! Poate putin obosit, dar multumit!

Stefan
| Stefan a răspuns:

De revelion, astept copii cu plugusorul, ma bucur ca am ajuns sanatos in noul an care va veni, apoi vom sarbatori in doi la ''cabana plapiumioara''. Deci fiecare sarbatoreste dupa buget si starea de sanatate.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Seara de Revelion o voi petrece impreuna cu familia, apoi in jurul orei 23, 30 vom pleca in piata din fata primariei, la miezul noptii vom servi un pahar de sampanie, apoi venim acasa si incepe distractia...

| EUSIATIT a răspuns:

Draga mea daca in 3 saptde la alegeri [ma refer la turul 2] de pe 6 dec reusesc sa revolve problema crizei si ne dau ceva saci de bani fiecaruia. mergem cu totii la PARIS nu ar fi frumos?/? deci asteptam sa ne sponsorizeze noul GUVERN...

| JeSa a răspuns:

Cu cei dragi alaturi(familia), mai putin iubitul probabil sa nu fie acasa de sarbatori, in rest sanatate!, Pa, pa!

| carminaburana43 a răspuns:

Acasa cu familia ca nu am alte posibilitati. Daca as avea tot cu familia as petrece dar intr-un loc frumos cu multe posibilitati de distractie.

| clauss a răspuns:

In Italia cu prietenii

| xibalba a răspuns:

Nu obisnuiesc sa sarbatoresc Revelionul in mod special. Mi se pare o zi ca oricare alta momentan. Probabil o sa fiu acasa, cu familia.

| r8driver a răspuns:

Ma duc cu uratulbig grin m-a primesti?

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nimic, sarbatoresc

| alex2009 a răspuns:

Vreau sa vin sa te colind ...sa-mi dai adresa... ce zici? te bagi/

| Alina_5575 a răspuns:

Acasa cu familia ca in fiecare an...astept copii cu plugusorul...

| cutache a răspuns:

Imi petrec revelionul impreuna cu cele 3 fiice ale mele(28, 26, 8)sotul meu, mama mea.ne bucuram de clipele minunate.viata e imprevizibila!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Ori la restaurant cu prietenii...imi este mila de oamenii care o sa fie acolo rolling on the floor).
Ori acasa cu familia.
Ori la rude.
Dar cel mai posibil cu prietenii tongue.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Stau acasa. laughing
Cu familia.
Altceva nu am ce. laughing
Tu ce faci?

| Iustina17 a răspuns:

Stau acasa cu familia si ma uit la artificii

| alina_8356 a răspuns:

Nu stiu, probabil cu familia, pentru ca prieteni s-au dovedit a fi falsi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ink nu m-am hotarattongue, d-aia v-am si intrebat ca poate imi vine vreo idee.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde, dar este aproape sigur ca pe site-ul asta o sa fie un mare bairam. Si cred ca n-o sa lipsescbatting eyelashes
PsihoSex, pina s-o putea ce visezi tu, o sa ciocnim virtual aici, ce zici? (As vrea sa fie si unii din cei ce s-au retras)winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau dar n-o sa-ti deschida nimeni, pentru ca n-o sa fiu acasalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stau acasa!