| Paul754880338 a întrebat:

Care ar fi cel mai placut mod in care ati vrea sa va trezeasca dimineata, partenerul/partenera?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu un blowjob.

| ShaOfHatred a răspuns:

Să mă trezească și să nu fie doar în capul meu

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Metodă ideală de a trezi partenerul:
Te ridici încet din pat și, pe vârfuri, iei din bucătărie două tigăi mari. Te întorci în cameră și setezi alarma tuturor telefoanelor din casă să sune peste 5 minute (nu uita să dai volumul la maxim!) Când încep să sune alarmele, iei cele două tigăi și începi să le lovești între ele în timp ce urli "TREZEȘTE-TE!" laughing rolling on the floor Funcționează garantat!
Dar, serios vorbind, mie îmi este cam indiferent cine și cum mă trezește, cu toate că rareori am nevoie ca cineva să îmi facă acest serviciu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mic dejun cu mancarea preferata, un oral sau poate sampanie. Ar putea fi multe moduri, nu ma pot hotara laughing

Răspuns utilizator avertizat
| FOG92 a răspuns:

Cu un oral bine facut happy funda?

| BumiWolfie15 a răspuns:

Normal, adică să strige la mine să mă trezesc, dar să mă surprindă cu micul dejun la pat.