| RAY a întrebat:

Ce inaltime aveti? si ce inaltime ati vrea sa aiba partenerul, partenera?

36 răspunsuri:
| CristianPreda a răspuns:

Am 1,70, iar partenera as vrea sa fie mai mica decat mine. big grin

| SaveTheNature a răspuns:

Am 1,75 m. Sotia are 1, 58. Inaltimea nu conteaza. Conteaza sa fii fericit, si sa traiesti pentru a-i face si pe altii fericiti.

| RAY explică (pentru SaveTheNature):

Sa stii ca inaltimea conteaza si ea

| dragosbogdan001 a răspuns:

Am 1,73 la ultima masuratoare. Cred ca asa ar trebui si un baiat si o fata sa aiba in jur de 1, 75-1, 80. depinde de varsta totusi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba cel putin o inaltime egala cu a mea.

| gingergirl1 a răspuns:

Am 1.60 (dar pana la 18 ani sper sa mai cresc un pic laughingsi pentru el mi-ar palcea un 1.70, in orice caz, sa fie mai inalt un pic decat mine big grin

| anonimguy3 a răspuns:

Eu iti raspund simplu si usor, am 1, 88 si as vrea ca partenera mea sa aiba cam 1, 67-1, 73.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Am 1.70, as vrea sa am 1.75 cre` ca nu am nevoie de mai mult, oricum si acum e bine, iar iubita ar trebui sa aiba cu 10 cm mai mica, sau minim cu 5, happy adica 1.60 mie mi-se-pare perfect, cred ca e mai dragut sa se ridice pe varfuri pentru a te saruta si tu daca vrei s-o iei in brate normal, trebuie si s-o ridici :d, Eu asa cred si sunt multi care zic ca mine happy, zic eu big grin

| nic3rr a răspuns:

Nu prea cred inaltimea conteaza. Pace!

| CariocaTha a răspuns:

Conteaza? thinking

| RAY explică (pentru CariocaTha):

Ce anume

| CariocaTha a răspuns (pentru RAY):

Reciteste-ti intrebarea si vezi. straight face

| Allison2009 a răspuns:

Sunt fata deci 1.65 si parteneru cam la fel ca mine poate putin mai inalt

| CaMeLeOnn a răspuns:

Am 1.85 si prietena 1.63 si mi-ar placea foarte mult daca ar avea 1.70-1.75

| Sentimentall a răspuns:

Poate suna ciudat dar as vrea o partenera mai inalta decât mine. Am 1.80

| costi09 a răspuns:

Eu am 177 partenera 151

| costi09 a răspuns:

Eu am 177 partenera 151cm