| RAY a întrebat:

Care ar fi tipul de barbat cu care o fata ar face sex grats fara nici un interes? Pot barbatii trezi dorinta sexuala incat sa faca ia cu ei sex fara nici un interes?

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Un tip inalt, solid, sarmant si finut. Da, sunt si tipe mai dotate senzitiv de la natura, si care au un apetit crescut la sex, si fac fitzte mai putin, si practica mai mult. Isi traiesc viata si se bucura de placerile sexului, cu alte cuvinte.

| PsihoSex a răspuns (pentru RAY):

Nu mie trebuie sa imi placa, dar moaca lui imi spune mai degraba ca frige, dezamageste si dispare.

| RAY explică (pentru PsihoSex):

Da e greu sa alegi si ca barbat da ca femeie ce sa spun

| ania a răspuns:

Soțul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patratele si un tub vanjos! La fel cum noi vrem buci si tate mari.

| Omulcu9111 a răspuns:

Ray ala sunt eu si am vârstă de 15 ani.

| RAY explică (pentru Omulcu9111):

Scuze nu stiam, acuma o sa ma urasti?

| NMihai a răspuns:

Da sunt barbati care at face asta. se numesc prieteni cu beneficii