| Nancy a întrebat:

Care ar fi vacanta ideeala cu >prietenul?la munte? la mare? zapada? soare? ploaie? ce ati >face?:-plimbare, skyjet, telescaun, telecabina, bate cu zapada, stai in plaoe. aa? Deci unde, cand, cum, in ce fel, ce ati face in vacanta perfecta cu >prietenulthinking

2 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

In Mexico, unde a fost si Nancy si s-a intors cu acea bratara de 45 pesos.

| eliza_4776 a răspuns:

As pleca la mare, doar sa fiu numai ca el si sa ne iubim pana dimineata :d