| anonim_4396 a întrebat:

Care are curaj sa iasa din rinduri sa ne spuna;-Ei bine, da domnilor, sufar de nimfomanie cronica?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Geoana!

12 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Eu sufar de nifomanie ¨cronicá¨. F*t creieri altorahee hee

| JeSa a răspuns:

winkingBasescu!

| JeSa a răspuns:

Harciog is din Moldova!-, dar nu vad rolulwinking"dragostei"?, ah, cat patriotism!

| JeSa a răspuns:

Harciog eram sa-ti scriu acum cevarolling on the floor, de "Doamne ajuta", asta ca sa se incadreze conform intreb. tale smug dar...intocmai,asa e cum zici tu!,winkingRespect!, Numai bine!happy

| AldanaBlue a răspuns:

Deci harciog, sa inteleg ca prin intrebarea asta ai fost primul de site care a recunoscut? Sau doar ne intrebi pe noi asa sa vezi care are primul "tupeu ordinar" happy?

| AldanaBlue a răspuns:

Ms ca m-ai corectat. Ma lasasem purtata de val la sfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tare replica Flav. Dar oare chiar nu se satura de la atitea milioane de romani?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Curajul Aldana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jess esti din Moldova? Campanie electorala la dragoste si sex oameni buni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adyta eu ma multumesc sa fiu natural. Iar de virsta eu cam prefer sa fiu "fara"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai da, pe linga Geoana si mai putin Basescu, sintem un pic de...participanti la intrebare.

| adyttu a răspuns:

Pana la ce varsta poti suferi de aceasta boala "cronica"? Exclus vitaminele de intarire care au tot aparut.