| anonim_4396 a întrebat:

Care are niste idei pentru a iesi din monotonie intr-o relatie ceva distractiv dar excitant?

Răspuns Câştigător
| yoysh a răspuns:

Sa gatesti impreuna cu prietenul tau, sa te imbraci atragator si sa il astepti cu o prajitura facuta de tine, sa vizitati impreuna locuri noi,
propune-i si ai sa vezi ca va fi foarte incantat.Bafta!

4 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Gasiti impreuna ceva de facut, spre exemplu sa vizitati anumite obiective turistice din orasul vostru la care inca nu ati mai fost, sa mergeti la cumparaturi, in club, oriunde. Sper ca te-am ajutat!

| WickedBoy a răspuns:

Chestii obisnuite facute impreuna.winking

| narcisa_6980 a răspuns:

Sa iesi cu prietenii prin club

| nega a răspuns:

Indiferent ce faci impreuna cu persoana iubita trebuie sa fie ceva placut care va place la amindoi