| marilena04 a întrebat:

>Bunabig grin< niste idei pentru a scapa de monotonie in relatie? ceva interesant de facut... fundita pentru cel ce are cele mai bune idei happy:*

Răspuns Câştigător
| BLUEishot a răspuns:

Azi-noapte mi-am rugat ingeru sa te pazeasca . dar a venit ma devreme . si l-am intrebat de ce.a zimbit si mi-a zis cu un inger nu poate pazi alt inger.
- Stelele sunt pe cer, la fel si luna, o imbratisare, un zambet, te sarut o data, te sarut de 2 ori, acum e timpul sa treci la somn. Noapte buna ingerul meu!
Privesc catre cer si rog o stea sa te sarute in locul meu, luna sa-ti vegheze somnul iar ingerii sa-ti indulceasca visele… inchide ochii si voi fi langa tine. Te iubesc. Noapte buna!
Nu te gandi la mine… sunt in ochii tai… in mintea ta… in inima
ta… in sufletul tau… oriunde… totusi daca ma vrei… doar inchide ochii si asculta ce iti spun… mi-e dor de tine… noapte buna…
Daca as avea aripi as zbura pana la tine, Daca as putea te-as tine langa mine, Dar eu nu am aripi nici putere, Te am doar pe tine in suflet la mine. Noapte buna!
Cu aripi de fluturas, vine in somn un ingeras si ghici ce are pentru tine? Pupici dulci de la mine ca sa poti dormi mai bine.
As vrea sa fiu o floare in mainile tale, un zambet pe buzele tale, raza de luna care iti spune seara Noapte Buna!
Noapte buna, sper sa visezi ceva frumos si dragut la noapte: pe mine normal, la ce te gandeai?
In acest moment 3,7 miliarde de oameni dorm, 2,3 milioane se indragostesc, 4,1 milioane mananca, dar o singura persoana draguta din toata lumea citeste acest SMS … Noapte Buna!
As vrea sa fiu o floare in mainile tale, un zambet pe buzele tale, raza de luna care iti spune seara noapte buna.
Bat la poarta inimii tale,si ma rog sa-mi deschizi sa intru si sa nu mai ies niciodata.Sa-ti simt fericirea,dragostea,iubirea,sa-ti sarut sufletul,sa-ti alin durerea atunci cand iti este greu.Te iubesc...sa nu uiti niciodata.,noapte buna ingerasul meu frumos

SPER K ti-aU PLACUT laughing BYE :* ;-h FUNDA puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Faceti impreuna probleme de matematica.

| cOnTexT a răspuns:

Sexul... Incercati sa il faceti in locuri mai putin normale sa zic asa; D! Va fi destul de amuzant. Pozitii noi sau chiar cu alt cuplu

| Ady93 a răspuns:

Pai puteti de exemplu sa faceti un joc luuung de monopoli intr-o zi lunga. fara gluma... sau sa va duceti intr-un parc si sa stati o ora intinsi in iarba, chestii de genu asta...

| marilena04 explică:

Deci gigiro eu nu am glumitwinking fa tu probleme de mate, iar cat despre sex ink suntem aman2 vigini si nu vreau ink sa imi incep viata sexuala la 15 ani... deci asta nu se pune