| killer212121 a întrebat:

Care are un cont pe goalunited si nu il mai trebuie sa imi trimita mesaj va rog! Scuzati categoria, este cea mai populata.

5 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Nu mai posta la categoria nepotrivită.
Chiar dacă categoria ˝ Dragoste şi Sex ˝ este mai populată asta nu înseamnă că trebuie întrebarea ta să fie postată aici. Sunt categori speciale pentru întrebarea ta. Ţi se poate suspenda contul.

| Nelamuritul a răspuns:

Baga-ma in lista de mess: bossutm2008

| killer212121 explică (pentru Nelamuritul):

Nu e valid id da-mi altul.

| IuLYaN17 a răspuns:

Am eu un cont care nu imi mai trebuie cu forta de 33 si level 41.Lasa-mi un id si te contactez eu(daca te intereseaza).

| cosmin32yovlad a răspuns (pentru IuLYaN17):

Vladmardare123@yahoo.com