| Dayaniss a întrebat:

Azi. >8- o super zi = 14 ani = love struck Cel mai frumos mesaj sau cea mai frumoasa urare de ziua mea primeste Fundoooooooooooi love struck.

P. S. : scuzati categoria dar e cea mai populata :*

Răspuns Câştigător
| Dia a răspuns:

Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita, iubita, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer La Multi Ani!
Iti doresc o ora de liniste, o zi de pace, o saptamana de soare, un an de iubire, un veac de sanatate si un mileniu de bani. La multi ani de 14 ani

5 răspunsuri:
| Lollipopy a răspuns:

Lma!

| anaservic a răspuns:

La multi ani! si totusi, nu ma pot abtine. de ce esti atat de trista incat sa vrei sati spunem cu totii la multi ani doar pentru o funda? nu ai rude si prieteni pentru asta? te incalzeste cu ceva ca iti spun niste necunoscuti lma?

| Blondda a răspuns:

La multi ani.laughing:* SA te faci mare mare si sa te iubeasca prietenu.happy Nu le am cu urarile.thinking

| Gagikaru a răspuns:

La multi ani

| bebin a răspuns:

Sa iti dai cu parfum sa mirosi bine in buletin...E al 3-lea topic care il deschizi cu ziua ta. gata lasa-ne. Am inteles