| Luvly a întrebat:

Care au aroma mai buna?
Kent 8 sau Kent convertibles?
Si de ce?
Funda happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| friday a răspuns:

Kent convertibles ftw.
Dar ai de ales, daca vrei sa fie ca o tigaar normala, pur si simplu nu apesi bulina mentolata (la kent convertibles ma refer).

| bogo93 a răspuns:

Kent conertibles are aroma de mentol big grin e mai smecher

| Whitewolf a răspuns:

DUNHILL Black e cel mai tare pentru ca...ia stai putin ce draq de intrebare e asta? cati ani ai si ce draq acum te-ai apucat de fumat? incearcale p fiecare si vezi careti place oricum tutunul dauneaza eu am incercat sa ma las si p draq ca n-am reusit da macar am trecut de la Dunhill negru(9 9 9) la KENT Nanotek slim(1 2 1)
tiasi sugera sa faci si tu la fel ca te joci cu viata tabig grin