| leuzzz a întrebat:

Ce parere aveti despre Kent Convertibles(Click)? dau fundaa

1 răspuns:
| DavidoffUser a răspuns:

Eu pe astea m-am apucat ca aveam 2in1, mentol puternic si nicotina, plus ca mi se parea ca nu-mi usuca gatul, insa acum fumez normale.Click nici macar nu e mentol curat, care consta intr-un mix de tutun si mentol.Bila aia e in filtru, deci mimeaza mentolul.
Tigari foarte bune mentolate sunt Virginia slims mentol. Diferenta intre ele si click e de la cer la pamant.
Iar daca vrei normale, incearca Davidoff gold, cel rosu e mult prea tare,cu toate ca are aceleasi valori ca Dunhill negru iti dai seama din primul fum ca e mult mai tare.
Davidoff e singura tigara care are gust, textura fina, nu devine gretoasa pe termen lung si cel mai important lucru, e la fel de la primul pana la ultimul fum. Tigarile obisnuite pe la jumate devin tari.
Dunhill albastru e foarte bun, insa parca devine gretos dupa primul pachet si ai un gust neplacut de la jumate, Kent 8 hd e medicamentos acum, inainte de filtrele astea era cel mai tare, Pall Mall negru e cat de cat ok.
Pana la urma, tu dai banii pe ele. Experimenteaza cu toate si vezi ce-ti place.