| mihaita_7139 a întrebat:

Am un prieten care il cheama nicusor are tot 11 ani dar fumeaza kent convertibles...este bine?

9 răspunsuri:
| LeuTz a răspuns:

Nu e bine, zii sa treaca pe Kent 8

| liviu89 a răspuns:

U ne intrebi daca e bine daca fumeaza in special tigarile astea?
Prietenul tau si cu tine nu ar trebui sa fumati inainte de varsta de... Chiar deloc cand o sa ai18-19 ani fumati si voi un joint 2 pe luna laughing)

| antonG a răspuns:

O fi bine, n-o fi bine, pentru palmares...

| calin3003 a răspuns:

Nu. nu este bine ca fumeaza kent convertibles. trebuie sa fumeze kent 8 laughing)

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Este foarte bine dar sa se tina de tratament toata viata ca altfel apar probleme!

| ovy777 a răspuns:

Nu e bine deloc...doamne fereste... are 11 ANI! Incearca sa ii explici ca nu este bine! Fa-l sa renunte la prostia asta.

| fCD a răspuns:

Nicusor de la pitesti. \dancing
=]]]]]]

| MyTzZy a răspuns:

WTF :O Nu este deloc bine. Mai ales de la varsta asta. Majoritatea baietilor din ziua de azi se apuca de fumat, dar la o varsta mai mare nu 11 ani, 16-18 ani. SI nu zic ca este de bine acest lucru.

| mihaita_7139 explică:

Da eu nu fumez el fumeaza si i-am spus da nu ma intelege