| anonim_4396 a întrebat:

Care aveti cont pe metin2.ro sa-mi dati intre lvl 30-35 bagati in lista id meu:alex_kiwi...funditza...Si cat mai urgent pls

3 răspunsuri:
| Cristiano13 a răspuns:

Iti dau eu da e de 25 mai mare n-am si mai buna oferta nu gasesti! ca nu dau oameni contul asa...

| teo3D a răspuns:

Angelteo97 e contul si parola 77894556 oricum nu mai am c face p el ...sunt razboinica p mental p corvus si am lv 28 sper sa te ajute nici nu mai stiu c am p eltongue... vreau fundita:X:X

| Alexandru15199 a răspuns:

Ba dracu sunteti retardati? nu mai dati conturile online...ca de aia v-am dat id meu... ce dracu nu ganditi?