| smile_3316 a întrebat:

Care casnicie dureaza mai mult, cea in care partinerul e ales conform inimii sau in cea aleasa conform mintii?

Răspuns Câştigător
| madalina2727 a răspuns:

Nu stiu ce ar putea fi mai durabila.depinde cel mai mult de noroc ca in rest oricat de bun ar fi un om viata il schimba facandu-l in anumite circumstante din om neom. putin din amandoua si iubire si ratiune

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tre' sa fie ceva pe la jumatate!

| IQOnly a răspuns:

Trebuie putin din amandoua.

| emy_8408 a răspuns:

Amandoua sunt importante... dar tind sa cred ca cele conform mintii. ceva in genu :conform inimii 45 % iar conform mintii 55%.