| JuneRain a întrebat:

Cand trebuie sa iau anumite decizii sunt la limita dintre gandirea mintii si "gandirea"inimii, de ce oare?

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

Şi totuşi... Să spunem adevărul. Raţiunea şi dragostea nu îşi au locul împreună în vremurile acestea... (Stephenie Meyer) Atunci cind esti indragostita si simti ca sentimentul este comun si la persoana pe care o placi, in asa caz nu ai nevoie nici o gindire a mintii. Pur si simplu spunce ce simti fara jena, nu trebuie sa-ti fie frica de sentimentele tale proprii, ele iti pot aduce fericirea. think about it