| sînziana24 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai frumoase statusuri de dragoste?(exemple)

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Un simplu "te iubesc" e mult mai frumos decat orice status luat dupa net.

| ELD a răspuns:

Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''. Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas-Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind-Care te saruta pe frunte-Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA. Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana. Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste-si probabil ca. te va iubi mereu. ...foarte frumoase aceste cuvinte love struck, dar nu prea cred ca exista un baiat cu toate aceste calitati, tu ce zici? Pa pa!

| sweetgirl9 a răspuns:

Sincer eu chiar am intalnit cu caracteristicile de mai jos... pot sa spun ca a inceput sa ma enerveze dar nu stiu de ce. Poate mi se pare plictisitor dar ca o relatie sa fie frumoasa dar in acelasi timp picanta nu ttrebuie baiatu perfectwinking

Răspuns utilizator avertizat