| Rose_2860 a întrebat:

Care dintre fetele de la Bambi va place mai mult? Si ce parere aveti despre ele?
http://photos2.hi5.com/0007/608/345/DuuRWG608345-02.jpg

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

S-au cam 'tunat' amandoua in ultimul an...par artificiale acum!

| Malvina24 a răspuns:

Bruneta e mai inteligenta! si mi draguta! imi plac cu toate ca eramu mult mai dragute acum cativa ani, erau inocente, pue si cantau minunat acum scot melodii copiate de pe la altii!

| kidulinha a răspuns:

Blonda.
Oricum nu mai sunt ce au fost... inainte erau dragute, acum arata ca niste pitzipoance. Sincer, ai vazut videoclipul de la "bambi-imi cant iubirea"? Machiajul asa in sinea lui era mf dar ele l-au exagerat + 5 kg de fond de ten, se ia cu shpaclutongue
Anyway, cand eram mica le iubeam acum imi sunt indiferente big grin

| Frogie a răspuns:

Prea mult botox, aratau destul de bine inainte. Acum nu`mi mai place de niciuna. S`au transformat in pitipoance de Bamboo.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Blonda! cealalta si-a facut prea multe operatii estetice! imi placeau la inceputuri!"doi ochi caprui" si cam atat.

| Silviu591 a răspuns:

Pitipoance amandoua

| RaluE a răspuns:

Mie-mi place de Raluca [cea blonda], are voce mai frumoasa si mi se pare mai naturala.

| eugem35 a răspuns:

Nici una doua tarfe

| evoke a răspuns:

Sincer...Niciunaoh go on
Mi se pare ca is si tarfe si pitzipoanceoh go on

| kennyisdead a răspuns:

Bine bine dar eu una nu inteleg ce cauta intrebarea ta la categoria 'dragoste si sex' thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de ce blonda cealalta arata cam... indecent...

| bunker a răspuns:

Toate doua.deodata asa.parerea mea e ca sunt bune. da' mai canta? sau cu ce se mai ocupa acum? cu fotbalisti? canta privat pentru ei? pentru ce pret?

| niccamaria a răspuns:

Blonda