| sweetgirl pink a întrebat:

ce parere aveti de fetele de la bambi? thx sh va rog raspunsuri serioase

8 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Cand eram mic eram indragostit de ele.

Acum, sunt niste pitipoance.

| Sua a răspuns:

Fite multe fite...

| Angel_5977 a răspuns:

Mie una imi place cum canta mai ales melodia aia'' doare ca ne-am pierdut'' dar in schimb nu imi place aspect fizic sunt prea pline de operatii estetice si se machiaza prea strident le sta mai bine nemachiata parca st mai dragute parerea meatongue

funda?

| Simona a răspuns:

Sincer, mie imi plac f mult.
Au niste melodii superbe

| Monna a răspuns:

Personal. cand erau mai mici. atunci cand abia s.au lansat, erau superbe. Acum au devenit cam increzute si nici muzica lor nu mai este la fel de buna sad.

| AnaLove444 a răspuns (pentru Monna):

Eu am tot aceeiaşi părere ca şi tine.

| DdDdde a răspuns:

Mie mi se par foarte dragute si canta foarte frumosbig grin parerea mea asta e daca altii le criticastraight face

Răspuns utilizator avertizat