| Nikolle020 a întrebat:

Care dintre voi se simte implinit si de ce?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anonimatabag a răspuns:

Cel m-ai frumos motiv pentru care te-ai putea simtii implinita este ca ai pe cineva alaturi care este atunci cand iti este greu langa tine sa ai un suflet pereche si sa ai si o familie care sa te sustina ar fi perfect si pentru mine este imortant dar pe locul doi este cariera si meseria care ti-ao faci si te simti mandra cand vezi ca lumea e multumita si te lauda

4 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Hmm.eu ma simt implinita,deoarece am reusit sa fiu aproape de cei dragi, sa ii protejez atat pe cat pot, si sa am un iubit de 1 an si 3 luni pe care pur si simplu il ador si as face orice pentru el!love strucklove struck Si sunt boboaca!love struck De aceea sunt implinitaa!love struck

| Anny1 a răspuns:

Deoarece ma simt iubita si deoarece am cel mai frumos iubit si destept si intelegator din lume si ne iubim enorm asta e tot ce conteaza multumesc lui Dumnezeu :* sper sa fi si tu la fel de fericita cum sunt eu! Te iubesc:angrypentru el:X)

| jdbsg a răspuns:

Pentru ca ma simt bine cu mine,pentru ca ma doare`n cur de gura lumii,pentru ca am prietene adevarate,pentru ca nu am iubit care sa ma streseze, pentru ca am un catel care ma face fericita, pentru ca am cei mai tari parinti.Cam asta`i!:X

| cs92gda a răspuns:

Iubesc si sunt iubit happy