| soricioaica :P a întrebat:

Ce simte un baiat, cand stie ca viitoarea lui partenera ( de sex) e virgina? Se simte oare implinit?
Ce simte o fata atunci cand stie ca "se apropie momentul" deflorarii ei?

Răspuns Câştigător
| patricia_1074 a răspuns:

Deci...asa era la mine...de fapt la noi! el era incantat ca eram virgina si ca voi fi pentru prima oara a lui.si curios era deoarece nu mai avusese o fata pura(vigina)... iar eu visam la ceva magic...stiind ca el va fi primul din viata mea! jur... e ceva minunat...as da orice sa mai traiesc clipele alea!

9 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Da e o senzatie superba...mai ales ca fete virgine rar gasesti...

| amoremioX a răspuns:

Cred ca da.stii cum zic baietii* am fost primul(**** cred ca se simte ca un cocos,, pupu

| byancutza a răspuns:

Depinde de baiat uni vor unele cu experienta iar alti sunt foarte mandri si foarte impliniti

| Gabbitzu a răspuns:

Sti vb aia,, la prima e tare la 2 te plictisesti " cam,, stiam " eu ca e tongue

| byenkutzyk a răspuns:

Biatului cred ca ii e draglaughingDepinde... Unii baieti urasc virginele, prefera una care stie ce are de facutlaughingDar sunt si foarte multi baieti care respecta foarte mult o fata virgina si pentru unii inseamna foarte mult cand l-i se daruieste o fata virginalove struck...Asta mi-au zis-o cativa amicitongue... Iar despre fata... Ce sa zic...Inca nu stiubig grinbig grinbig grinProbabil ii este foarte fricawhistlingkiss

| Gexu a răspuns:

Un baiat se simte"unica" pentru ca fata a hotarat sa ii ofere lui virginitatea. fata insa are putina teama in suflet pentru ca e prima oara cand paseste in lumea "nefecioarelor"winking bye:*

| AtenA1991 a răspuns:

Normal k orice baiat e mandru de faptul partenera lui a fost virgina si si-a inceput viata sexuala cu el...mai ales daca exista si putina iubire la mijloc e si mai bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emotii

| whiteshadow a răspuns:

Eu cred ca are emotii oricata experienta ar avea el in ale sexului.Nu mi se pare un cuvant bun "implinit". O virgina nu este un trofeu, cel putin pentru un baiat care stie sa respecte aceste lucruri.Ar trebuii sa se simta eventual responsabil de acest moment unic, si sa te ajute sa te simti confortabila daca pentru tine este pentru prima data.
Exprimarea ta este putin confuza ma duce cu gandul la ceva foarte bine programat:ora, locul, minutul...
O fata cred ca se va simtii emotionata la randul sau, deflorarea nu este o experienta terifianta atata timp cat ambii parteneri pun fiecare interes pentru a face acest moment cat mai placut.