| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai frumos fel de a-ti exprima sentimentele?
Asa: http://www.youtube.com/watch?v=-yifN3XylgM?
sau nu e nevoie de atata bataie de cap?:))

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ajunge sa ti le exprimi,in orice fel,vor aduce bucurie si caldura in suflet,ce poate fi mai bun?happy
Sufletul femeii are o ciudata scara de valori, asa ca poate ar fi bine sa incerci your best, cel putin stii ca nu-ti poti reprosa nimic!

| Komododragosh a răspuns:

Orice metoda poti tu, e foarte frumoasa si asta, dar pana la urma gestul conteaza! Si de ce s-o consideri bataie de cap? Nu este niciodata o bataie de cap sa faci persoana de langa tine fericita, sa-i arati c-o iubesti si sa-ti doresti sa fii mereu langa ea. Mult succes iti doresc!

| inger02 a răspuns:

Un simplu te iubesc si un cadou draugut e de ajuns. Conteaza sa ai dovedesti ca o iubesti cu adevarat! asta e cel mai important!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prea multa bataie de caprolling on the floor
Hai Noroc!