| caritas a întrebat:

Care e cel mai frumos mod de a ii zice unei fete ca o placi?

6 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Trebuie sa fi subtil, trebuie sa o complimentezi cat mai subtil, dar totusi sa isi dea seama ce vrei sa spui! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te scobești în nas cu ea de față, îți sugi degetul cu care te-ai scobit și îi zici "Hey pisi, îmi dai si mie un pupic". (Merge 100%)

| TeckTonik997 a răspuns:

Nu ii spui, ii arati.

| apocalipsa555 a răspuns:

In primul rind trebuie sa ii faci complimente, ca sa isi dea seama si singur
Dar poti sa-i spui in fata sau sa-i lasi un biletel. Ceva de acest gen. Deja scrii sau spui ceea ce simti.
Nu e frumos pe retele de socializare

| Heart99 a răspuns:

Buna!
Stii eu te plac
Punct big grin
Ii cel mai bine

| rockandbookslover a răspuns:

Du.te la ea si spune.i ceva de genul * stii..umm...eu
..nu stiu...dar cred ca esti draguta...* si fa si tu sa pari putin timid...