| Adela_Adelycious_1994 a întrebat:

Sall all va rog imi zice si mie cineva cat costa niste placi de osb si capriori va rog frumos dau funda. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Depinde de care vrei sa cumperi ca sunt de mai multe feluri, adica mai groase mai subtiri, atat la OSB cat si la Capriori!
Deci osb-ul de 1cm costa c-am 50 roni (500 000 lei vechi)! Cel de 2, 5 cm 120 roni (1 200 000 lei vechi )
Astea sunt cel mai ieftin si cel mai scump, vei gasi de diferite grosimi si preturi...
Capriori, la fel sunt de mai multe feluri : cel de 10cm pe 10 cm costa c-am 5-6 roni Metru Liniar!
O Zi Buna!