| anonim_4396 a întrebat:

Care e diferența dintre Hentai și filmele cu oameni dezbrăcați care se excită în afară că hentai-urile sunt animate? Care sunt mai ciudate și care sunt mai bune în general?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Niciuna laughing In ambele cazuri gasesti material foarte ciudat. Nu cred ca sunt mai bune, ci doar ce iti place mai mult.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citez: "Cu oameni dezbrăcați care se excită în afară" -> se numeste Exhibitionism
Imi plac amblele atat Exhibitionism cat si Hentai
Mai ciudat e primul din cauza ca e cam ilegal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cuvantul ala e "porn", si diferenta este aceeasi cu pictura versus natura. Ce nu face natura, face vopseaua pe foaie.

| ShnitzelCuCeapa a răspuns:

Te rog sa iti redirecționezi credinta spre altceva, cretinule!

| ColonelulColo a răspuns (pentru ShnitzelCuCeapa):

Imi place modul tau de abordare

| BossuldepăBaltă a răspuns:

Ah tu încă nu ai văzut hentaiuri ciudate, gen cu insecte, tentacles (alea is foarte bune in opinia mea), amputee, eye penetration etc.

| anonim_4396 explică (pentru BossuldepăBaltă):

Am văzut și denalea dup aia trebuia să-mi spăl ochii cu câte 6 straturi de săpun pe fiecare și să-i dau cu dezinfectant