| Anonymusss111 a întrebat:

Care e diferenta dintre lichidul preejaculator si sperma, ma refer la culoare, textura, cand apare, si cum imi dau seama care apare la mine?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La toti barbatii apare, cand penisul este in erectie si este introdus in vagin.
Rolul acelui lichid este sa lubrefieze penisul, in timpul actului sexual.

| alina2k18 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cum sa nu il vada laughing Daca face o laba il vedewinking inainte sa il bage ''la '' vaginwinking

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Lichidul preejaculator este transparent, si are consistenta uleiului de motor(no joke). Apare atunci cand barbatul este excitat, si ajuta la lubrifierea penisului.

| Anonymusss111 explică:

Iar acesta iese din penis?